Uyumaz Besicilik isimli işletme olarak siz müşterilerimize Denizli ilinde kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel bir hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta üyelerinden bir tanesi olarak yer almaktadır. İşletme olarak fiziki açıdan çok geniş bir alana sahip olmamızdan dolayı bünyemizde çok fazla sayıda hayvan bulunmakta ve istediğiniz her şekilde hizmeti sunabilmekteyiz. İşletme olarak siz müşterilerimize her zaman memnun kalacağınız şekilde fiyatlar sunmakta ve ayrıca bu fiyatlarda pazarlık payı bulundurmaktayız. Ayrıca sizlere belirli zamanlarda kampanyalar düzenlemek kaydıyla çok daha uygun fiyatlara hizmet almanızı sağlamaktayız. İşletme olarak sunulan hizmet esnasında bünyemizde çalışan elemanlarımızın mesleklerinde uzun yıllar boyunca çalışmış olmalarından dolayı sunulan hizmetin kalitesinin en üst seviyelerde yer almasını sağlamaktayız.

 

İşletme olarak sizlere kesim hizmeti de sunmaktayız. Kesim hizmetini sunarken kullandığımız kesimhanelerimiz her zaman en temiz halleriyle kullanılmakta ve etlerinizi en temiz şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Bu kesim hizmeti sırasında kullandığımız teknolojik makinelerimizden çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Hayvanlarımızın kemiklerini hiç vakit kaybetmeden çok kolay bir şekilde kesmekte ve parçalara ayırmaktayız. Sizlere kesim hizmeti sırasında kaliteli ve kalın yapıya sahip poşetler vermekte ve etlerinizi rahat bir şekilde taşımanızı sağlamaktayız.

 

Sizlerin de bu şekilde kaliteli ve düzenli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Denizli besicilik sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek dilediğiniz gibi hizmet alma imkanına sahipsiniz.