Denizli Kurbanlık Kesimi

Denizli Kurbanlık Kesimi

Şirketimizde güler yüzlü personelimizle, hijyenik ortamda, İslâmi usullere uygun adak ve kurbanlarınız kesilip paketlenmesi yapılır. Uyumaz Besicilik, olarak prensibimiz güler yüzlü personel, temiz ve hijyenik bir ortam sağlamaktır.

 

Denizli adaklık kurban, kurban satışı yapan firmalar arasında en ucuz kurban satışı yapan firmadır. Denizli Adaklık Kurban Satışı, adaklık kurban kesimi, adaklık kurban paketleme, adaklık kurban dağıtımı, adaklık kurban vekalet yolu ile kesimi, adaklık kurban ödeme ve daha fazlası için sayfamızdan bulabilirsiniz.

 

Uyumaz Besicilik olarak İşletmemizde bulunan bütün hayvanlar çiftliğimizde yetiştiriyor. Hayvanlarımız Tarım ve Köy İşleri İl Müdürlüğünce düzenli olarak kayıtları yapılarak büyük bir özveri titizlikle çiftliğimizde büyütmekteyiz.

 

İşletmemizde ki hayvanların düzenli olarak aşıları veteriner eşliğinde yapılarak müşterilerimize İslami usullere uygun bir şekilde Adaklık ve kurbanlık kesimler yapılarak, işletmemizde kesilen hayvanlarımız kesip, parçalıyor evinize kadar teslim ediyor. Dilerseniz anlaşmalı vakıf ve yurtlara makbuz karşılığı ve adaklık hayvanların teslim esnasını çekerek tarafınıza adak ve kurban ibadetinizin gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.
 

Öne Çıkarılanlar

Denizli Adaklık Kurban Parçalama ve Paketleme

Uyumaz Besicilik; aldığınız tüm kurbanlıklarda ücretsiz kesim işleminden sonra

Denizli Büyükbaş Hayvan Alım Satımı

Kurbanlık hayvan arayışlarınız için her bütçeye hitap ederek, her iht

Denizli Kurbanlık Kesimi

Şirketimizde güler yüzlü personelimizle, hijyenik ortamda, İslâmi u

Denizli Adaklık Kurbanlık Hizmeti

Uyumaz Besicilik aradığınızda, 7/24 hizmet veren firmamızla irtibata geçebilirsin

Yorumlar

MEHMET YETİM

Kurbanlık ve adaklık için mutlaka uğrayın temiz ve titiz işçilik için teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık

5 Yıldız

Ömer Kara

Güler yüzlü cana yakın kisisler titiz ve işinin ehli kasap herkese tavsiye ederim her bütçeye ve her türlü hayvan bulabilirsiniz .ilgi ve alakanız için çok teşekkürler

5 Yıldız